Parduotuvė:

Extrem Suderinama 28Gb/s 1310nm SFP28 10km siųstuvas-imtuvas,25G SFP28 LR optinis modulis su LC jungtis,vienos rūšies. 0 thumb

Extrem Suderinama 28Gb/s 1310nm SFP28 10km siųstuvas-imtuvas,25G SFP28 LR optinis modulis su LC jungtis,vienos rūšies.

€226.54 €215.22

Žymos: Sarkauskalve.lt, Sarkauskalve.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

  • - Kodas: s77
  • - Yra sandėlyje
  • Kategorija: Ryšių Įranga

28Gb/s 1310nm SFP28 10km Transiveris PRODUKTO SAVYBIŲ Iki 28Gbps Duomenų Ryšius Iki 10km perdavimo SMF DFB Lazerio ir PIN, imtuvas, Metalinis korpusas, mažesnės EPI 2-wire sąsajų su integruota Skaitmeninės Diagnostikos stebėsenos Specifikacijos atitinka SFF 8472 Atitinka SFP+ MSA su LC jungtis Bendrosios 3.3 V maitinimo Galios sklaida Atveju eksploatavimo temperatūros diapazonas: nuo 0°C iki +70°C PARAIŠKŲ 25G Ethernet Duomenų centro ir Skaidulų kanalo STOVI ARD, atitinkančius SFF-8431 Atitinka SFF 8472 RoHS.

Gabaritiniai Matmenys

Pakuotė

Mūsų Gamykloje

Patarimų prašome atidžiai perskaityti

PRISTATYMAS

1. Mes gabenti prekes į visas šalis visame pasaulyje.

1.1 Mes teikiame nemokamas pristatymas su Epacket,Jungtinės amerikos valstijos, pakuotės turėtų būti mažiau nei 2000gram,pristatymo laikas yra apie 7-20days.jei vertė pakete yra daugiau nei USD200, Reikės mokėti mokesčius.

1.2 Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu, taip pat nemokamai laivybos,pakuočių turėtų būti mažiau nei 2000gram, Šis laivybos kelias galime pristatyti į visus pagrindinius pasaulio šalių,paprastai pristatymo laikas 16~35days,išskyrus Braizil,tai bus 60~90days.

1.3 tarptautinės Express, tokių kaip DHL, EMS, "FedEx", UPS,TNT yra neprivaloma jūsų pageidavimu,kaina bus pirkėjų sąskaita.Mes pasistengsime rasti geriausią laivybos būdas, atsižvelgiant į skirtingus vietą, kurioje norite įrašyti krovinių. Laivybos išlaidos yra apskaičiuojamos ir nustatomos pagal sklypo svorį ir dydį.

2. Visi muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas.

3. Siekiant gauti prekes sklandžiai, prašome patvirtinkite savo kelionės tikslo adresą ir telefono numerį, po to, kai jūs padaryti sumokėti. Ačiū!

4. Jei turite laivybos prašymą, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, ir mes būtume laimingi galėdami priimti jus.

5. Už Braizil klientai,prašome įtraukti PVM numeris užsakymo informacija,Užsakymai gali būti atidėtas, jei mes neturime savo PVM mokėtojo kodą.

5. Urmu Pirkėjas, prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą!

GARANTIJA

Pažadame, visi reklamuojami optiniai siųstuvai-imtuvai yra visiškai naujas su naujų komponentų ir dalių, ir visiškai jokiu būdu nenaudokite senų ir restauruotas medžiagų. Visi optiniai siųstuvai-imtuvai buvo per funkcinis bandymo ir senėjimo bandymas. Mes suteikiame 3 metų garantiją visi optiniai siųstuvai-imtuvai nuo išsiuntimo dienos.

Grįžti & Grąžinti

Jei nesate patenkinti produkto (- ų), kurį įsigijote,mes grąžinsime jums, kai prekės siunčiamos atgal.Mes suteiksime visa grąžinamoji išmoka, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės.

Tai, ką MES TIEKIMAS

Mes tiekiame visų rūšių suderinama optinis siųstuvas-imtuvas modulių, įskaitant SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM ir kiti specialieji moduliai radijo stotele. Mūsų produktai yra suderinami su "Cisco", Ciena, H3C, HP, Extreme, Liejimo, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Kadagio, Ruijie, Zyxel, Huawei ir kt .


  • Bangos ilgis: 1310nm
  • pasiekti: 10km
  • Skaidulų Tipas: SM
  • jungtis: LC
  • Duomenų Perdavimo Sparta: 28Gb/s
  • Suderinamas: Extreme
  • Prekės Pavadinimas: Opmedia

  • Pakuotės Dydis: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.15kg (0.33lb.)